Головна Логістика «Ніка-Тера» минулого місяця обробила понад 400 тис. тонн зернових вантажів

«Ніка-Тера» минулого місяця обробила понад 400 тис. тонн зернових вантажів

170
порт Ніка-Тера, порт, Ніка-Тера, порт взимку

За січень 2021 року порт «Ніка-Тера» перевалив 545 тис. тонн вантажів. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію стивідора.

Зазначається, що у структурі перевалки основними позиціями залишаються:

  • зернові, зернобобові, олійні культури та продукти їх переробки – 405,6 тис. тонн (74% від загального обсягу перевалки);
  • навалочні вантажі відкритого зберігання – 83,2 тис. тонн (15%);
  • добрива – 35,3 тис. тонн (7%);
  • олія соняшникова – 20,9 тис. тонн (4%).

«2021 рік у Чорноморському регіоні та безпосередньо в порту «Ніка-Тера» почався зі складних погодних умов – вперше за три роки порт зіткнувся з критично низькою температурою повітря до -21°C, у зв’язку з чим в регіоні і була оголошена льодова кампанія. Всупереч форс-мажорним обставинам порт безперебійно виконав всі вантажні операції на високому рівні й точно в строк», – прокоментував керівник порту Алім Агакішиєв.

За його словами, погодні умови ускладнили процес розміну судів і привели до необхідності формування караванів для проходження Бузько-Дніпровсько-Лиманського каналу. Порт і його служби були готові до несприятливих погодних умов, маючи чіткий алгоритм дій на випадок такої позаштатної ситуації. Для руйнування льоду в каналі й біля причалів порту АМПУ надала буксир льодового класу.

Обсяг перевалки в 545 тис. тонн за січень поточного року є для порту другим за результативністю показником, після рекордного січня 2020 року.