Головна Зберігання «Нива Переяславщини» будує нові потужності зберігання зерна

«Нива Переяславщини» будує нові потужності зберігання зерна

216

Бригада будівельників Групи компаній «Нива Переяславщини»  нещодавно була зайнята невластивою для себе роботою: якщо здебільшого її робітники будують, то цього разу – демонтували старі будівлі колишнього хлібокомбінату, на місці яких невдовзі виростуть нові силосні склади сільськогосподарської продукції. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії.

Збільшення елеваторних потужностей для «Ниви Переяславщини» вже на часі, оскільки змінилися вимоги до якості зберігання продукції рослинництва,  і тепер старі склади, що вірою і правдою служили тривалий час, буде замінено новим сучасним обладнанням із належною вентиляцією, необхідними температурними показниками зберігання зерна.

«Окрім того, ми збільшимо об’єм і полегшимо відвантаження зерна не тільки для перевезення на іншу дільницю, але і отримаємо можливість тут же вантажити його у вагони, бо маємо також і експортну складову. Зараз є тільки будівельний майданчик, але згодом матимемо сучасні високотехнологічні місця для зберігання нашої продукції. Таким чином до наявних у нас 143 тисяч тонн додасться ще 30 тисяч», – розповів про початок робіт із збільшення елеваторних потужностей директор Групи компаній Віталій Шакель.

Кожного дня на майданчику зміни. Матеріали з демонтованих будівель не тільки акуратно складені, але й упаковані, як, наприклад, цегла, що виявилася значно міцнішою за сучасну і буде згодом використана на іншому об’єкті. Наразі на будівельному майданчику за допомогою важкої техніки ведуться земляні роботи.