Головна Тваринництво Кормовиробництво Таїланд зацікавлений в імпорті українських кормів

Таїланд зацікавлений в імпорті українських кормів

214

Таїланд зацікавлений імпортувати українські корми. Про це Держпродспоживслужбу проінформувало Посольство України у цій країні, повідомляє «ПроАгро Груп».

Для допуску товарів на свої ринки, Міністерство сільського господарства та кооперативів Таїланду має оцінити українську систему державного контролю виробництва тваринних білків. А також – проінспектувати безпосередньо самі підприємства на предмет дотримання тайського законодавства та вимог.

За оцінками, тайський харчовий ринок щороку зростає на 2-3%, відповідно, зростає потреба у кормовій продукції для свійських тварин, передусім курей та свиней.

«Таїланд – одна з багатьох країн, із якими ми співпрацюємо. Щодо тваринного білка, цей напрямок співпраці дуже перспективний, оскільки Таїланд входить до четвірки найбільших експортерів курятини в світі, причому щороку обсяги експорту зростають, а з ними і потреба в імпорті кормів та тваринних білків», – зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Зараз Держпродспоживслужба та Посольство України в Таїланді працюють над організацією візиту тайської делегації задля завершення всіх формальних процедур. Втім, через пандемію Covid-19 тайська сторона ще узгоджує точні дати такого візиту.