Головна Ринок України Експорт/імпорт У Польщі з вагонів висипали 160 тонн українського зерна

У Польщі з вагонів висипали 160 тонн українського зерна

На польській залізничній станції «Котомеж» в ніч на 25 лютого з восьми напіввагонів була розсипана українська агропродукція – пошкоджень зазнали 160 тонн зерна.

Про це повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає «ПроАгро Груп»  з посиланням на «Укрінформ».

«Новий акт вандалізму – вночі з 24 на 25 лютого на станції Котомеж була розсипана українська агропродукція з 8 напіввагонів. Вантаж прямував транзитом до порту Гданськ, звідки направлявся до інших країн світу», – зазначили у відомстві.

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков наголосив, що українська сторона сумлінно виконує свої зобов’язання і, відповідно до домовленостей із польським урядом, не експортує деякі види агропродукції на територію Польщі. Як додав він, «це підтверджено на офіційному рівні – ані зернові, ані кукурудза, ані рапс – не залишається там».

 «Це четвертий випадок вандалізму на польських залізничних станціях. Четвертий випадок безкарності й безвідповідальності», – зауважив Кубраков.

Перегляди: 11