Головна Економіка і аграрна політика Україна у 2020 році відкрила 12 нових ринків для експорту вітчизняної агропродукції

Україна у 2020 році відкрила 12 нових ринків для експорту вітчизняної агропродукції

222

Протягом 2020 року для експорту української агропродукції було відкрито 12 нових ринків, погоджено 35 експортних сертифікатів та пройдено 2 аудити ЄС щодо системи оцінки державного контролю за виробництвом риби та рибних продуктів, м’яса птиці та продуктів з нього.

Про це повідомила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію відомства.

За її словами, минулого року активно проводилася робота по відкриттю 100 нових ринків на шести континентах.

«Мова йде як про традиційних зовнішньоекономічних партнерів України – ЄС, Китай, США, Індію, так і про менш освоєні українськими експортерами ринки – Мексики, Австралії, Бразилії, Анголи тощо», – зауважила очільниця ДПСС.

Окрім того, велася робота з укладення міжнародних договорів у сферах санітарних та фітосанітарних заходів та захисту споживачів з Бразилією, Алжиром, Індонезією, В’єтнамом, Іраном, Молдовою, Узбекистаном, Сербією, Ліваном, Грецією, Німеччиною, Швецією та Грузією.

У Держпродспоживслужбі зазначили, що робота з міжнародними партнерами щодо розширення географії збуту української агропродукції триває. Серед товарних позицій – продукція птахівництва, жива велика та дрібна рогата худоба, яловичина та свинина, молоко та молочні продукти, мед, яблука, лохина та черешня, горох та квасоля, цибуля, пшеничне борошно, риба та рибопродукти, репродуктивний матеріал.