Головна Новини Ринок України Україна заборонила ввезення свиней з шести країн Євросоюзу

Україна заборонила ввезення свиней з шести країн Євросоюзу

231

На території Європейського Союзу, зокрема на території Словацької республіки, Румунії, Латвії, Естонії, Болгарії, Угорщини продовжують реєструватися випадки захворювання на африканську чуму свиней.

У зв’язку з цим Україна вводить обмеження на ввезення на свою територію із вище перелічених країн вантажів, з якими може потрапити збудник АЧС, інформує «ПроАгро Груп» з посиланням на повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

«Відповідно до вимог чинного вітчизняного та міжнародного законодавства та з метою запобігання занесенню на територію України збудника африканської чуми свиней, розпорядженнями Головного державного ветеринарного інспектора України введено обмеження на ввезення в Україну вантажів із вище перелічених країн через реєстрацію АЧС», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, забороняється ввезення в Україну тварин, що належать до родин свиневих (Suidae), Таясових (Tayassuidae) та тапірових (Tapiridae), генетичного матеріалу та продуктів від них (за винятком продуктів, що пройшли обробку відповідно до вимог щодо ввезення на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу), харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 р. № 553).