Головна Війна проти України «Укрпромівест-Агро» налаштований провести всі сільгоспроботи у повному обсязі

«Укрпромівест-Агро» налаштований провести всі сільгоспроботи у повному обсязі

Навіть в умовах війни з російськими агресорами «Укрпромінвест-Агро» не відхиляється від плану сільськогосподарських робіт, активно готується до посівної кампанії та сезону виробництва цукру. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на допис на сторінці агрохолдингу у Facebook.

«Виробничі підрозділи УПІ-Агро наразі працюють у штатному режимі. Йде підготовка до весняної посівної, провести яку компанія планує у заздалегідь планованих обсягах і термінах. Всі необхідні ресурси та паливно-мастильні матеріали вже знаходяться на складах компанії у Вінницькому регіоні», – зазначили в компанії.

У плановому режимі також виконуються і ремонтні роботи на цукрових заводах компанії.

«Станом на сьогодні закуплені і поставлені всі витратні матеріали, необхідні для підготовки потужностей цукрових заводів компанії до сезону виробництва (метал, електроди тощо). Спеціалізовані підрядні організації приступили до робіт по підготовці ТЕЦ заводів  до нового виробничого сезону. Розпочато закупівлю технологічних матеріалів та упаковки, відновлювальних енергетичних ресурсів. Тож наші підприємства будуть готові прийняти і переробити як власний буряк, так і буряк наших партнерів по програмі «Цукровий буряк – вибір розумних!» – зазначив перший заступник гендиректора УПІ-АГРО Роман Огородов.

В компанії підкреслили, що безперебійне функціонування підприємств на територіях, де не ведуться бойові дії – це не лише запорука соціальної стабільності держави сьогодні, а й фундамент для відбудови країни після перемоги.