Головна Економіка і аграрна політика ВР прийняла за основу законопроєкт, яким Мінагрополітики виділять 7 млрд. гривень

ВР прийняла за основу законопроєкт, яким Мінагрополітики виділять 7 млрд. гривень

Сьогодні Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт №5197 «Про внесення змін до додатка №3 і №4 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021» щодо забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України».

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на АgroРolit.com.

Документ, яким пропонується перенаправити з Мінекономіки понад 6,87 млрд. гривень на повноцінне відновлення роботи аграрного міністерства, підтримали 266 народних депутатів.

Законопроєкт передбачає внесення змін до Держбюджету-2021 щодо фінансування діяльності Мінагрополітики. Зокрема, в ньому пропонується внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» в частині фінансування бюджетних програм діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державного агентства рибного господарства України та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, за рахунок перерозподілу коштів між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Згідно з додатком, на діяльність Мінагрополітики пропонується виділити понад 6,87 млрд. гривень, з яких на апарат міністерства — 4,93 млрд., Держрибагентство — 422,3 млн., Держгеокадастр — 1,52 млрд.

При цьому фінансування Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пропонується знизити з 15,89 млрд. гривень до 9,44 млрд., Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів — з 11,465 млрд. гривень до 11,04 млрд.