Головна Новини Світові ринки Останні торги GDT показали незначне падіння

Останні торги GDT показали незначне падіння

14

Торги на світовій молочній біржі GDT, що відбулись 20 серпня 2019 року, у підсумку закінчилися загальним незначним падінням -0,2% з середньою ціною ? 3,255 $/тонна.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Асоціації виробників молока, останні три сесії демонструють різнонаправлену динаміку та очікується формування нових трендів після змін сезону великого молока у північній та південній півкулях.

У торгах брали участь 191 учасник та було продано 34 млн тонн продукції. Загалом падіння різного ступеня відмічалося майже серед усіх товарних позицій. Найбільше знизилася ціна на казеїн ? до 6,348 $/тонна (-8,1%). Стрімке його зростання від початку року, наразі демонструє таке ж стрімке падіння останніми місяцями.

Продовжується низхідний тренд ціни на масло. Цього разу воно втратило 3,4% і знизилося до 4,025 $/тонна. Традиційно, в слід за маслом подешевшав і зневоднений молочний жир на 3,7% ? 5,061 $/тонна.

Триває стрімке падіння ціни на лактозу, яке розпочалося з початку року. Так, молочний цукор знизився в ціні на 3,7%, до 740 $/тонна.

Ціна на сухе знежирене молоко від початку року знаходиться у відносно вузькому, але комфортному коридорі. Не здивувала вона і цього разу, продемонструвавши падіння на 0,3%, до 2,478 $/тонна.

Лише два товари торгового майданчика показали зростання. Найбільше зростала ціна на сухе незбиране молоко ? +2,1%, досягши 3100 $/тонна. Із значно меншими темпами зростала ціна на сир Чеддер ? +0,8%, до 3857 $/тонна.