Головна Новини Світові ринки Якою буде ціна на молоко в світі до кінця року

Якою буде ціна на молоко в світі до кінця року

Середня ціна на молоко в світі до кінця 2020 року може знизитися до 32 доларів за 100 кг.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на milkua.info, на думку аналітиків IFCN, біржова динаміка – не єдиний важливий фактор на ринку, ключовим фактором варто вважати попит і поки складно зробити точний прогноз щодо динаміки попиту.

Молочна галузь США вже постраждала від падіння попиту в сегменті громадського харчування, також експерти побоюються зниження обсягів експорту (наприклад, у зв’язку зі зниженням доходів і попиту в Мексиці), що буде для молочної галузі США критичним, так як експорт становить близько 15% від виробництва молока в країні. Очікується, що виробництво молока в США може перевищити на 10% попит в 2020 році.

У першому кварталі 2020 року виробництво молока у Франції зросло приблизно на 1% в порівнянні з відповідним періодом 2019 року. Однак зараз погодні умови в деяких регіонах несприятливі, і найважливіше були розроблені програми по зниженню виробництва молока з можливістю компенсації для фермерів, щоб знизити дисбаланс між попитом і пропозицією молока на ринку. Падає попит і, відповідно, виробництво французьких сирів PDO (Protected designation of origin), проте аналітики вважають, що це короткостроковий тренд.