Головна Новини Світові ринки Права експортерів відстоюватиме оновлена РЕІ

Права експортерів відстоюватиме оновлена РЕІ

Розпочала роботу оновлена Рада експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України (РЕІ). Оновився не лише склад ради, але і правила її роботи, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на mfa.gov.ua.

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України – це консультативно-дорадчий орган, який допомагає українському бізнесу виходити на зовнішні ринки та розвивати експортну діяльність. До складу оновленої РЕІ нині входять 120 компаній.

Основними завданнями діяльності ради є: просування українського експорту на зовнішніх ринках, зміцнення позицій на існуючих ринках, вихід на нові ринки збуту; захист інтересів українських експортерів; включення пропозицій бізнесу до наповнення порядку денного двосторонніх та багатосторонніх переговорів задля просування економічних інтересів України; формування позитивного іміджу України та української продукції за кордоном, допомога в посиленні конкурентоздатності українського товаровиробника; збільшення обізнаності українського бізнесу про можливості експорту; налагодження лінійних бізнес-контактів; маркетинг інвестиційних проєктів в Україні.

Крім того, РЕІ – це інструмент практичної взаємодії між українськими експортерами, іноземними інвесторами та українськими дипломатами. Така взаємодія також допоможе об’єднати зусилля держави та бізнесу, вважають у відомстві.

Робота РЕІ буде організована за географічним та товарним принципом. Учасники ради будуть поділені на робочі групи, які будуть працювати над спільними темами. Засідання робочих груп відбуватимуться щодватижні за головування заступників міністра та за участю профільних департаментів МЗС. Всі учасники ради будуть отримувати актуальну інформацію щодо можливостей експорту на зареєстровані електронні пошти та через офіційні оголошення на сайті та у соціальних мережах.