Головна Новини Світові ринки Прогноз рекордного врожаю кукурудзи в України не змінився

Прогноз рекордного врожаю кукурудзи в України не змінився

51

Експерти USDA зберегли попередній оптимізм. За їхнім прогнозом, цього року на нас чекає врожай кукурудзи в обсязі 39 млн тонн зерна, а експорт – 33 млн тонн. Про це agrotimes.ua повідомила заступниця директора ProAgro Group Марія Колесник.

За її словами, основну цікавість напередодні викликали прогнози майбутнього врожаю кукурудзи в США, де погода цього року є вкрай сприятливою. Натомість, його оцінку американські урядові аналітики залишили без змін і, швидше за все, показники майбутньої врожайності та обсягів виробництва будуть переглядатись вже після звіту від 30 червня ,в якому буде наведено уточнені дані про обсяг посівних площ в країні. Рівень старих запасів кукурудзи в США було підвищено лише на 5 млн бушелів – до 2,103 млрд. бушелів (53,42 млн тонн).

Світові запаси в сезоні 2020/21 МР скоротились, порівняно з травневим прогнозом, на 1,75 млн – до 337,87 млн тонн зерна, що виявилось нижчим за попередні оцінки ринкових аналітиків.

Також трохи було змінено прогноз майбутнього виробництва для країн Південної Америки, зокрема, Бразилії, для якої валовий збір кукурудзи в сезоні 2020/21 МР було підвищено на 1 млн – до 107 млн тонн.

Для Аргентини оцінка врожаю наступного сезону залишена на травневому рівні у 50 млн тонн зерна. У сезоні 2019/20 МР прогноз виробництва кукурудзи в Аргентині та Бразилії залишено без змін, відповідно 50 та 101 млн тонн.