Головна Новини Світові ринки Cargill веде переговори про вихід із торгівлі цукром

Cargill веде переговори про вихід із торгівлі цукром

105

Cargill Inc. веде переговори щодо виходу зі світового бізнесу з торгівлі цукром, оскільки провідна сільськогосподарська фірма прагне зосередитись на переробці продуктів харчування та м’ясі.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на Bloomberg.

Зокрема, компанія веде переговори про продаж свого 50% пакету акцій Alvean, найбільшого світового торговця цукром, бразильському партнеру Copersucar SA, йдеться в заяві Copersucar. Очікується, що угода, якщо вона буде успішною, буде оголошена в першому кварталі, за словами людей, обізнаних у цьому питанні, які попросили не називати її, оскільки інформація є приватною.

“Обидва акціонери обговорюють угоду, згідно з якою Copersucar стане єдиним власником, придбавши акції Cargill в Alvean. Як тільки угода буде укладена, ми будемо спілкуватися”, “, – йдеться у заяві Copersucar.

Вихід Cargill наслідує подібний крок Archer-Daniels-Midland Co. Bunge Ltd., яка сформувала спільне підприємство з BP Plc. для цукру і етанолу, також повідомила , що врешті планує вийти з цих бізнесів. Інша компанія – Louis Dreyfus Co. все ще має відділ торгівлі цукром, але також веде переговори щодо продажу своїх бразильських фабрик найбільшому південноамериканському виробнику Raizen SA.