Головна Промышленное производство: Украина Номенклатура рыбопродукции (НПРА)

Номенклатура рыбопродукции (НПРА)

Номенклатура продукції рибальства й аквакультури (НПРА) розроблена в рамках переходу на міжнародні статистичні стандарти у сфері статистики рибного господарства й охоплює продукцію та послуги, створені у розділі 03 секції А “Сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство” національного класифікатора ДК 009:2010 “Класифікація видів економічної діяльності” (КВЕД-2010).
НПРА призначена для використання органами державної статистики при складанні форм державних статистичних спостережень з питань статистики рибного господарства, проведенні переписів у сільському та рибному господарстві, а також зборі, розробці, здійсненні економіко-статистичного аналізу та поширенні інформації щодо виробництва, реалізації, використання продукції рибальства та аквакультури (рибництва) на макроекономічному, регіональному, галузевому рівнях.

Номенклатура продукції рибальства й аквакультури (НПРА)
Передмова
Вступ
1. Сфера застосування
2. Терміни та визначення понять
3. Позначки та скорочення
4. Загальні положення
5. Номенклатура продукції рибальства й аквакультури (НПРА)
Додаток А (довідковий). Таблиця відповідності СКП-2011 і НПРА
Додаток В (довідковий). Бібліографія

- Реклама -

Вісімдесят восьма доба героїчного спротиву України рашистській навалі

Розпочалася вісімдесят восьма доба героїчного протистояння українського народу російському воєнному вторгненню. Згідно із ранковим зведенням Генштабу Збройних Сил України, ворог...