Головна Економіка і аграрна політика АТБ не планує підіймати ціни на продукти харчування

АТБ не планує підіймати ціни на продукти харчування

Компанія «АТБ-маркет» не планує підіймати ціни на певні категорії продуктів харчування та товари першої необхідності у супермаркетах мережі. Як повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Мінекономіки, про це  компанія офіційно заявила у відповідь на інформацію щодо підвищення цін, яка ширилася останніми днями в інформаційному просторі та яка не відповідає дійсності.

«Компанія «АТБ-маркет» спільно з Мінекономіки та з іншими профільними відомствами плідно працює над стабілізацією ситуації з ціноутворенням та мінімізацією росту цін на певні групи товарів та продукти харчування. Компанія також активно веде переговори з усіма постачальниками товарів аби максимально знизити заявлені ними розміри підвищення ціни на власний продукт”, – йдеться в повідомленні «АТБ-маркет».

На сьогоднішній день усі 1208 супермаркетів торговельної мережі АТБ у 307 населених пунктах країни працюють в штатному режимі. Вони забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі. Компанія має достатню кількість товарних залишків на складах та розподільчих центрах для забезпечення споживчого попиту у разі його збільшення.

«Багаторічний досвід ефективної роботи на вітчизняному ринку ритейла, висока кваліфікація і відповідальність всіх працівників підприємств групи АТБ дають підстави запевнити споживачів і партнерів у стабільній, злагодженій та ефективній роботі, спрямованій на забезпечення населення України якісними продуктами харчування і товарами першої необхідності за доступними цінами», – наголошується у заяві.