Головна Війна проти України На територію Чернігівщини зайшли білоруські війська

На територію Чернігівщини зайшли білоруські війська

army Bel Rus

«Білоруська армія жодної участі у бойових діях (на території України – ред.)  не брала і не бере. Ми можемо це довести будь-кому», – заявив сьогодні на вранішній нараді з членами Ради безпеки та керівництвом Ради міністрів Білорусі невизнаний президент країни Олександр Лукашенко.

Разом з тим, ще вчора, 28 лютого, увечері з’явилася інформація, що 10 білоруських гвинтокрилів перетнули повітряний кордон України у напрямку на Київ.

А сьогодні, як повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на «Українську правду», речник регіонального управління сил тероборони «Північ» Віталій Кирилов у коментарі Суспільному підтвердив інформацію про те, що до Чернігівської області увійшли білоруські війська.

За оцінками військових експертів, Білорусь може виставити проти України близько 10 тис. своїх військових, більш-менш підготованих до ведення бойових дій.  Ця кількість не зможе суттєво вплинути на розстановку сил на українсько-російському фронті при тому, що свою територію для наступу російським військам і техніці Білорусь надала від початку війни. Але доведені факти повного включення Білорусі у війну проти України є приводом для введення проти режиму Лукашенка тих самих нищівних міжнародних санкцій, що й до режиму Путіна.

В соцмережах білоруську армію часто називають «потєшной», а її військових, що зайшли до України, вже прозвали «бульбою в мундирах», яку приготували до «смаження».