Головна Без категорії Väderstad розширюється – новий виробничий центр буде готовий у 2022 році

  Väderstad розширюється – новий виробничий центр буде готовий у 2022 році

  За останні роки Väderstad, одна з провідних компаній у галузі обробітку ґрунту та сівби, швидко зростає. Новий виробничий центр буде побудовано у місті Ведерстад в 2022 році, у нього буде інвестовано 125 мільйонів шведських крон.

  Väderstad з року в рік встановлює нові рекорди продажів та прибутку. У період з 2017 по 2020 рік продажі зросли на цілих 43%, а кількість працівників збільшилась як у материнській компанії в Швеції, так і в дочірніх компаніях по всьому світу.

  Все це позитивно впливає не лише на місто Ведерстад, а й на регіон та бізнес сферу. Але зі зростанням виробництва та збільшенням кількості працівників потрібно також збільшувати виробничі площі.

  «В останні роки ми спостерігали неймовірно великий попит на нашу продукцію, яка надає фермерам у всьому світі унікальні можливості для отримання бездоганних сходів. З метою подальшого зростання та зміцнення якості у всьому, що ми робимо, ми вирішили побудувати новий виробничий центр біля вже існуючого заводу у Швеції», – розповів генеральний директор Väderstad Матс Баверуд.

  Завдяки новому виробничому центру Väderstad зміцнить свої позиції перед обличчям можливих викликів, які чекають на компанію у майбутньому, і продовжить постачати фермерам по всьому світі інноваційну техніку та надавати якісну сервісну підтримку.

  «Väderstad – компанія, яка з 1962 року займається виробництвом техніки для фермерів всього світу, постійно впроваджує інновації та нові методи ведення сільського господарства. Завдяки новим виробничим площам ми будемо й надалі інвестувати в розвиток сільського господарства майбутнього», – наголосив Матс Баверуд.

  Перегляди: 2