Аграрная юридическая конференция 2018

III ежегодная

АГРАРНАЯ ЮРИДИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ

За яких умов продажу земельних ділянок можливо зберегти аграрну та переробну галузь в Україні, – директор з юридичних питань агропромислового холдингу “Астарта-Київ” Лілія Тімакіна.

timakina_lilia Ринок землі – це система організаційно-правових і економічних відносин, що виникають в процесі перерозподілу земель та прав на них між суб”єктами цього ринку на основі конкурентного попиту і пропозиції. Ринок землі далекий від досконалості, і окрім того, існує багато проблемних питань землекористування, які потребують висвітлення та вирішення.

На нашу ІІІ щорічну конференцію аграрних юристів ми запросили найкращих юристів-практиків з крупних агрохолдингів, для висвітлення найгостріших питань, що турбують аграріїв. В своєму виступі директор з юридичних питань агропромислового холдингу “Астарта-Київ”, Лілія Тімакіна, керуючись власним досвідом, поділиться думками та розповість, зокрема, за яких умов продажу земельних ділянок можливо зберегти аграрну та переробну галузь в Україні, а також підніме проблемні питання землекористування в Україні та шляхи їх вирішення.

Ці, та багато інших питань щодо ринку землі в своїй доповіді “Відкриття ринку землі, ризики та перспективи для аграрних підприємств” розповість 31 жовтня Лілія Тімакіна.

Новости мероприятия

Інформаційна компанія “ПроАгро Груп” провела III щорічну Аграрну юридичну конференцію

IІI Щорічна Конференція аграрних юристів, яку організувала компанія “ПроАгро”, відбудеться 31 жовтня 2018 року у Києві

Які рейдерські методи та схеми стають на заваді аграріям в “гарячий” сезон?

Про наслідки для компанії від неправомірних рейдерських дій розповість генеральний директор групи компаній “Росток-Холдинг” Валерій Ласьков

Про особливості залучення приватного сектору до державного контролю та нагляду в сфері фітосанітарії розповість президент Фітосанітарної асоціації України, Владислав Седик

Про адаптування дійсного Статуту до нового Закону України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” розповість керівник юридичного відділу Аграрної Компанії “ЗОРЯ”, Аліна Нікончук

Про тонкощі оформлення землі під багаторічні насадження розповість керівник юридичного департаменту Аграрного холдингу “Галс Агро” Юлія Савченко

За яких умов продажу земельних ділянок можливо зберегти аграрну та переробну галузь в Україні, – директор з юридичних питань агропромислового холдингу “Астарта-Київ” Лілія Тімакіна.

Про особливості корпоративного управління розповість Олександр Водзінський, член Ради директорів, директор з правових питань Корпорації “Сварог Вест Груп”