Які рейдерські методи та схеми стають на заваді аграріям в “гарячий” сезон?

    Останнім часом стрічка новин все більше нагадує хроніку “лихих 90-х”. Хвиля рейдерства прокотилась Україною від Заходу держави до Сходу, з Півночі до Півдня. Рейдерські захоплення відбуваються як невеликих фермерських господарств так і великих аграрних холдингів, зачепило нещодавно навіть великий термінал. Чому саме під час “гарячої” пори у аграріів загострюється рейдерство? Які методи та схеми використовують рейдери?

    Зараз про події, які відбуваються в аграрному секторі, говорять усі: політики, об’єднання небайдужих активістів, фермери, власники компаній, представники відомств, юристи, журналісти. Аграрії об’єднуються для вирішення спільних проблем. За даними Всеукраїнської аграрної ради, 75% аграріїв побоюються рейдерських захоплень своїх підприємств.

    За рішенням Кабінету міністрів України в регіонах було створено оперативні штаби спільно з територіальними підрозділами МВС, Держземкадастру, Обласними державними адміністраціями, громадськими об’єднаннями та асоціаціями аграріїв, представниками органів прокуратури та представниками громадськості. Та чи допомогли вони зменшити кількість рейдерських захоплень? Чи зменшилась кількість неправомірних заволодінь майном проти волі власника?

    Тож, розібратись у ситуації, почути з перших вуст про те, як відбуваються захоплення аграрних підприємств, за допомогою яких юридичних інструментів та неправомірних дій відбуваються захоплення, якими методами користуються рейдери, до яких наслідків це призводить аграріїв та розібратись з тим, як себе юридично уберегти від махінацій та підроблених документів та куди звертатись за допомогою в разі виникнення подібних ситуацій, можна буде 31 жовтня на ІІІ щорічній Конференції Аграрних юристів, де зберуться представники аграрної спільности, юристи та керівники аграрних компаній. Своїми кейсами під час дискусійного блоку поділяться: генеральний директор групи компаній “Росток-Холдинг” Валерій Ласьков, керівник юридичного департаменту “RISOIL Group” Олександр Подпругін, директор ГО “Бізнес-Варта” Ольга Матвіїва та генеральний директор Української аграрної конфедерації Павло Коваль.

    Перегляди: 0