Головна Новини Новини компаній Corteva Agriscience завершила відокремлення від DowDuPont

Corteva Agriscience завершила відокремлення від DowDuPont

Компанія Corteva Agriscience завершила відокремлення від DowDuPont та сформувала незалежну сільськогосподарську компанію.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) розпочинається торгівля звичайними акціями Corteva під новим символом CTVA.

Розподіл звичайних акцій Corteva завершився 1 червня, при цьому кожен акціонер DowDuPont отримав одну звичайну акцію Corteva за кожні три звичайні акції DowDuPont станом на кінець дня 24 травня 2019 року. Акціонери DowDuPont також отримають плату за будь-яку часткову акцію Corteva.

“Як нова, незалежна сільськогосподарська компанія, ми зосереджені на раціональних інвестиціях в інновації, щоб забезпечити природне зростання доходів, яке буде вище ринкового, і підвищити рентабельність інвестованого капіталу”, – зауважив виконавчий віце-президент і фінансовий директор Corteva Agriscience Грег Фрідман.

Довідка. Corteva Agriscience – виробник насіння та засобів захисту рослин, яка представлена в понад 140 країнах. У 2018 році компанія згенерувала $14 млрд чистих продажів. Corteva Agriscience має понад 150 науково-дослідних об’єктів та більше 65 діючих речовин у портфоліо. Серед брендів компанії – Pioneer, Granular, Brevant seeds.

Перегляди: 0