Головна Новини Новини компаній A’Spik Group завершила весняну посівну кампанію

A’Spik Group завершила весняну посівну кампанію

14

Компанія A’Spik Group (Хмельницька область) завершила посівну кампанію на всіх запланованих площах попри мінливу весняну погоду.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, цукровими буряками, які є культурою стратегічного значення для корпорації, засіяно майже 2,2 тис. га.

Крім того, A’Spik Group посіяв ячмінь, сою, кукурудзу та квасолю. Протягом останніх років компанія оптимізувала структуру посівних площ, тому вона значних змін не зазнала.

“Проте цього року весняні зливи значно вплинули на перебіг посівної, затягнувши її, адже техніка не могла дістатися до полів”, – зауважив директор аграрного підрозділу A’Spik Group Анатолій Салашинський.

За його словами, проблемними для старокостянтинівських аграріїв після надмірних весняних опадів виявилися 200 га, виділених під цукрові буряки. На них спостерігалося часткове вимивання та замулення сходів цукрових буряків.

Крім цього, від негоди суттєво постраждала кукурудза. Водночас пересіву культур компанії вдалось уникнути.

Наразі сільськогосподарські рослини перебувають у доброму стані. Зараз A’Spik Group проводить агрохімічні роботи для захисту сходів. Зокрема, посіви цукрових буряків обробляють гербіцидами та пестицидами, щоб запобігти росту бур’янів та появі шкідників.