Головна Новини Новини компаній KSG Agro планує збільшити поголів’я свиней до 100 тис.

KSG Agro планує збільшити поголів’я свиней до 100 тис.

Компанія KSG Agro планує збільшити поголів’я свиней з існуючих близько 60 тис. до 100 тис. голів.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на AgroPortal, про це повідомив генеральний директор KSG Agro Андрій Скороход.

За його словами, для такої кількості поголів’я досить існуючих власних потужностей свинокомплексу і комплексу санітарних заходів у зв’язку з АЧС в Україні.

Компанія також планує в партнерстві з групою інвесторів створити племінний репродуктор свиноматок потужністю 2 тис. голів на першому етапі (всього планується три етапи).

“В даний час йдуть переговори з партнерами. Планується, що в їх число увійдуть європейський виробник обладнання для свинокомплексів, датський інвестиційний фонд, два виробники племінних свиней з Данії, один з великих українських ритейлерів. Передбачається, що частка нашої компанії в акціонерному капіталі цього проекту складе близько 30%”, – констатровал Андрій Скороход.

За його словами, у вересні нинішнього року компанія має намір фіналізувати переговори про реалізацію проекту.

Довідка. KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. З 2014 року KSG Аgro розвиває виробництво відновлюваної біопалива (паливні пелети).

Перегляди: 0