Головна Новини Новини компаній HarvEast розширить зрошувані площі до 5 тис. га

HarvEast розширить зрошувані площі до 5 тис. га

У компанії HarvEast поливом забезпечено 1,6 тис. га оброблюваної землі. У найближчі роки агрохолдинг планує розширити зрошувані поля до 5 тис. га.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на latifundist.com, перший етап впровадження зрошувальних систем HarvEast запустив в 2017 році. Дві дощувальні машини американського виробника Valley, обробляли 350 га. Через рік компанія збільшила площі під зрошенням на 740 га, в 2019 році- ще на 500 га. Таким чином, сьогодні поливом забезпечено майже 1,6 тис. га оброблюваної землі.

Під поливом в компанії знаходяться насінницькі ділянки гібридизації соняшнику і кукурудзи. На них вирощують елітне насіння пшениці, гороху, ріпаку та інших культур. Тим самим, компанія закриває власні потреби в посівному матеріалі, а також надає послуги з вирощування ряду світових компаній.

“Вартість першого проекту зрошення обійшлася нам в $2,5-3 тис. на га. На сьогоднішній день у нас є практика успішно реалізованого проекту в Київській області, де ця вартість близько вдвічі нижча, тому що нам залишилася готова інфраструктура і це істотно здешевило витрати”, – розповідає керівник проектів Ігор Єрмолаєв.

За його словами зрошення здатне збільшити врожайність культур з 1 га до 4 разів (в залежності від регіону), тому компанія розширюватиме площі під зрошенням і надалі.

Перегляди: 0