Головна Рослинництво Зернові G.R. Agro – Kernel: повний цикл продажу та логістики 3000 тонн кукурудзи...

G.R. Agro – Kernel: повний цикл продажу та логістики 3000 тонн кукурудзи на умовах FCA у сезоні 2021/2022

Вперше ГК G.R. Agro надало послуги повного циклу продажу та логістики кукурудзи по ланцюжку «Вільногірський елеватор – транспортування власним автомобільним транспортом – перевалка на власному річковому терміналі на судно для стороннього клієнта, яким виступав партнер ГК «G.R. Agro» – компанія Kernel.

Відповідно до контакту понад 3000 тонн кукурудзи мають поставлятися за умов FCA на річковий транспортний засіб покупця. Для виконання зобов’язань продавця був побудований повний логістичний ланцюжок «Вільногірський елеватор G.R. Agro – перевезення кукурудзи автотранспортом G.R. Cargo – навантаження на судно покупця на річковому терміналі G.R. Agro».

Для реалізації даного логістичного ланцюжка компанія має всю необхідну інфраструктуру та кваліфікований персонал, щоб виконати контракт протягом 3-х днів.

При цьому слід зазначити, що під час відвантаження Вільногірський елеватор безперервно здійснював операційну діяльність з приймання кукурудзи та соняшника не зупиняючи її.

Для транспортування кукурудзи з Вільногірського елеватора було залучено 15 власних автомобілів-зерновозів, а відстань до пункту вивантаження становила 45 км.

Річковий термінал G.R. Agro має такі характеристики: номінальна потужність перевалки 350 тонн/год, норма навантаження на водний транспорт 1000-1500 тонн/добу, глибина у зоні навантаження: 3,6-4,2 м, довжина причалу: 120 м.

Таким чином, компанія G.R. Agro має можливість надавати повний комплекс послуг з логістичного ланцюжка «Поле – Елеватор / Склад сільгоспвиробника – Транспортування на річковий термінал – Завантаження на судно – Доставлення на морський термінал – Рейд порту / Доставлення кінцевим покупцям Чорноморського регіону».