Головна Новини Ринок України <На Хмельниччині оголосили конкурс на компенсацію вартості сільгосптехніки

<На Хмельниччині оголосили конкурс на компенсацію вартості сільгосптехніки

171

Конкурсна комісія Хмельницької області оголосила конкурс по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільгосптехніки та обладнання.

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Хмельницької ОДА, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на AgroTimes.

До участі в конкурсі допускаються власники особистих селянських господарств, сімейні фермерські господарства, фізичні особи-підприємці, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, які у поточному році закупили установки індивідуального доїння, придбали сільгосптехніку та обладнання, в тому числі трактори потужністю до 90 к.с., навісне та причіпне обладнання.

Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» затверджений рішенням обласної ради від 24 червня 2020 року. Крайній термін подання заявок до 13 грудня 2021року.