Головна Новини Ринок України Птахівники в очікуванні росту собівартості виробництва курятини

Птахівники в очікуванні росту собівартості виробництва курятини

Перед українськими виробниками курятини скоро постане серйозний виклик: ціна на м’ясо курки падає, а її собівартість зросте, якщо здійсняться прогнози щодо низького цьогорічного врожаю зернових.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на agrotimes.ua.

Через неврожай зростуть ціни на зернову частину раціону, подорожчає вартість кормів, і оскільки вони становлять 70% собівартості курятини, ціна на м’ясо курки також зросте, Тому, ймовірно, на українському ринку виробників курятини відбудеться певна трансформація: невеликі підприємства будуть змушені відмовлятися від посадки птиці через нерентабельність. Уже сьогодні експерти констатують, що дрібні виробники опинилися на межі виживання, багато хто з них тимчасово зупинив посадку птиці. У них більша собівартість виробництва одиниці продукції, як порівняти з потужними підприємствами, і не надто тісні зв’язки з мережами”.

Виходом зі скрутної ситуації для невеликих господарств стануть різні об’єднання, колаборації з великими і потужними підприємствами на умовах взаємодії. Наприклад, великі виробники можуть розміщувати на їхніх виробничих майданчиках свою птицю, ті вирощуватимуть її за заданою технологією. Великі компанії далі забиратимуть птицю й реалізовуватимуть своїми каналами збуту. Це один із варіантів співпраці, а їх може бути багато. Без подібних взаємодій багато малих гравців, на жаль, можуть збанкрутувати.