Головна Новини Ринок України Агрохолдинг «Зоря» на Рівненщині за 2 роки отримав понад 4,3 млн. гривень...

Агрохолдинг «Зоря» на Рівненщині за 2 роки отримав понад 4,3 млн. гривень держпідтримки

152

Дотація за утримання поголів’я корів та часткове відшкодування вартості закуплених племінних тварин. Саме такими видами державної підтримки вже скористалося фермерське господарство «Агрохолдинг «Зоря», що у Рівненському районі, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Рівненської облдержадміністрації.  

За словами  керівника господарства Андрія Брензовича, загальна сума компенсацій від держави за 2 роки становить 4 млн. 318 тис. гривень.

«На підприємстві є 2 великих приміщення, де розміщується поголів’я ВРХ. Загалом ми маємо 700 голів, в тому числі 370 молочних корів. У 2019-2020 роках ми отримали значну підтримку від держави – понад 4 мільйони гривень», – зазначив Андрій Брензович.

Так, минулого року підприємство отримало статус племінного господарства, яке розводить велику рогату худобу української чорно-рябої молочної породи.

«Агрохолдинг Зоря» – соціально-відповідальний бізнес. Приємно, що ферма розвивається. У планах запуск насіннєвого заводу. Вже сьогодні закладені поля з насіннєвими культурами, будується сучасний елеватор», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.