Головна Новини Ринок України Ціна на живець свиней пішла на зміцнення

Ціна на живець свиней пішла на зміцнення

Друга половина лютого розпочалася укріпленням закупівельних цін на свинину в Україні: середньоринкова ціна свиней забійних кондицій додала 0,6% та склала 43,95 грн./кг. Про зміцнення цін на вітчизняному ринку свинини повідомили в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України», передає «ПроАгро Груп».

Торги попереднього тижня завершилися позитивно для виробників свинини, адже більшість із них змогли переглянути ціни на 0,25-1 грн./кг у бік підвищення. У наслідок цього нижня позначка цінового коридору підвищилася, тож ціни в усіх частинах країни консолідувалися в межах вужчого цінового діапазону 43-45 грн./кг. Так, хоча подекуди регіональна розбіжність цін ще зберігається, вона значно менше виражена, адже попит на свиней став рівномірнішим.

Виробники свинини констатують, що реалізація товарних партій йде планово і без перехідних залишків, тоді як з боку переробників спостерігається помітне пожвавлення попиту. З огляду на це планова ціна реалізацій на поточний тиждень прогнозується на рівні 45-47 грн./кг, залежно від товарних обсягів та регіонального розміщення.