Головна Новини Ринок України Ціни на живець свиней різняться в залежності від регіональної кон’юнктури

Ціни на живець свиней різняться в залежності від регіональної кон’юнктури

Протягом другого тижня січня регіональна розбіжність цін на свинину живою масою спричинила послаблення середньоринкової позначки.

За підсумками щотижневого моніторингу закупівельних цін на свиней забійних кондицій, середній показник поточного тижня на 2,5% нижче ніж попереднього – 48,5 грн./кг, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України»

«Початок другої декади для вітчизняних свиногосподарств у Центрі, на Сході та Півдні був відносно спокійним: товарне поголів’я реалізовували в межах планового коридору 49-50 грн./кг. Так, більшість постачальників живця зберегли ціни на рівні першого тижня року, а епізодичний перегляд цін обмежився коливанням у 0,25-1 грн./кг в межах вказаного цінового діапазону. Оператори Західної України, навпаки, відчули посилення цінового тиску з боку переробників, що посунуло регіональний діапазон цін в бік пониження ― до 46-47 грн./кг», – зазначили в АСУ.

Попри регіональну розбіжність цін, виробники констатують плановий перебіг реалізації у першій половині січня та відсутність надлишків товарних партій.