Головна Новини Новини компаній «Контінентал» розпочав обмолот озимих культур

«Контінентал» розпочав обмолот озимих культур

У «Контінентал Фармерз Груп» стартувала перша хвиля жнив. Розпочато обмолот озимого ячменю, під який відведено 11,4 тис. га. Далі збиратимуть озимі ріпак і пшеницю. Запланована площа під ці культури — 34,6 тис. га та 40,1 тис. га відповідно. Всього під час літніх жнив планується зібрати врожай із загальної площі 86,2 тис. га, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії.  

У агровиробника зазначають, що цьогорічна збиральна кампанія почалася відповідно до планів. Погодні умови, які її супроводжують, сприятливі.

«Ми розпочали жнива, які, без перебільшень, мають надвагоме значення не тільки для нашої компанії, а й для країни. Вони точно не будуть простими для усіх аграріїв. Наша команда напружено працювала та готувалася до цього періоду. Логістика, постачання ресурсів, підготовка потужностей для зберігання і ще низка питань, які ми вирішували завчасно, щоб зараз не зупинятися та оперативно зібрати збіжжя. Попередньо плануємо отримати планові показники врожайності. Цьогорічна весна була доволі посушливою в окремих регіонах, але критичного впливу на стан культур немає», — прокоментував генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. 

Під час жнив на полях «Контінентал» працюватиме 113 комбайнів. Після збору збіжжя компанія одразу обробляє ґрунт під наступні культури.