KSG Agro орендував олійноекстракційний завод у Дніпровському районі на Дніпропетровщині, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію прес-служби агрохолдингу.
На орендованому підприємстві перероблятиметься вирощене компанією насіння соняшника, який виростили рослинницькі господарства холдингу, у сиру олію першого віджиму.
«Оренда ОЕЗ дозволить нам отримувати готову продукцію з високою доданою вартістю – олію з метою подальшого експорту у країни Євросоюзу», – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.
Зазначається, що потужність заводу дає можливість переробляти 2,5 тис. тонн насіння соняшника на місяць й виробляти 1 тис. тонн олії. Виробництво оснащене сучасним обладнанням українського виробництва 2008 року випуску.
Перегляди: 4