Головна Економіка і аграрна політика Мінагрополітики затвердило список виробників, які отримуватимуть газ за зниженою ціною

Мінагрополітики затвердило список виробників, які отримуватимуть газ за зниженою ціною

Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило перелік суб’єктів господарювання, які виробляють товари, що мають істотну соціальну значущість та зможуть отримувати для своєї роботи природний газ внутрішнього видобутку з обмеженою націнкою 25 відсотків. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію міністерства.

«Наказом від 5 січня 2022 року № 3 «Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість» затверджено відповідний список підприємств, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають суттєву соціальну значимість: борошна пшеничного, молока пастеризованого, хліба житньо-пшеничного, яєць курячих, птиці (тушка куряча)  та олії соняшникової», – йдеться у повідомленні міністерства.

Зазначається, що цей наказ дасть змогу виробникам не зупиняти виробництво та не підвищувати ціни на соціально важливі продукти.

Перелік суб’єктів господарювання можна завантажити за посиланням.

Нагадаємо, раніше в Мінагрополітиці відбулося підписання меморандуму про взаєморозуміння щодо стабілізації цін на природний газ власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, які виробляють товари, що мають істотну соціальну значущість.