Головна Рослинництво Зернові На Рівненщині цього року зібрали рекордний врожай зернових

На Рівненщині цього року зібрали рекордний врожай зернових

Рівненські аграрії підсумували здобутки за 2021 рік та визначили напрямки 2022-го. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію прес-служби Рівненської ОДА.

«Досить хороший рік для аграріїв Рівненщини. По-перше, у нас рекордний врожай зі збору зернових – близько 1 мільйон 650 тисяч тонн. Це максимальний показник за роки незалежності України. Також цьогоріч аграрії очікують 109 мільйонів гривень державної підтримки. А це на 40 відсотків більше, ніж торік. За ці кошти реконструйовані тваринницькі комплекси, куплено поголів’я племінних тварин, здійснені заходи для нарощуванню бджолосімей», – розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За словами директорки департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Надії Переходько, щороку кількість заявок від аграріїв на участь у програмах державної підтримки збільшується. Це свідчить про зростання довіри до влади.

«Наразі на Рівненщині працює понад 800 агропідприємств, чверть з них подали документи на одну або декілька видів підтримки від держави. Це непростий бізнес, не завжди можна передбачити всі фактори. Але спільними зусиллями область показує хороший результат. Кількість обізнаних фермерів щороку зростає і впевненіше подають заявки на усі види підтримки», – додала Надія Переходько.