Головна Переробна промисловість Посадовцям державного КХП повідомили про підозру в розкраданні борошна і висівок

Посадовцям державного КХП повідомили про підозру в розкраданні борошна і висівок

Правоохоронці викрили протиправну діяльність посадових осіб одного з комбінатів хлібопродуктів. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи підприємства вчинили розтрату борошна, зерновідходів і висівок з території заводу та дільниці складського господарства підприємства. Загальна вартість завданих збитків сягає 4 млн. гривень.

«На підставі отриманих доказів слідчі Бюро економічної безпеки повідомили про підозру керівнику державного підприємства та керівнику структурного підрозділу ДП. Їхні дії кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України», – поінформували в поліції.

За привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем передбачено позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Перегляди: 5