Головна Економіка і аграрна політика Уряд розробляє механізми підтримки хлібопекарів в умовах подорожчання газу

Уряд розробляє механізми підтримки хлібопекарів в умовах подорожчання газу

Уряд розробляє механізми підтримки хлібопекарів, аби забезпечити безперебійне виробництво та стабільні ціни на хліб соціальних сортів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на «Урядовий портал».

«За останній рік ціна на газ у Європі зросла у більш ніж 5 разів. Відповідно ціни на блакитне паливо зросли й в Україні. У таких умовах виробники хліба розглядають питання підвищення ціни. Держава в цьому випадку має захистити й українського хлібопекаря, і споживача. За ініціативи президента уряд підготував декілька механізмів відповідної підтримки та планує запровадити їх уже найближчим часом», — відзначив Денис Шмигаль.

Очільник уряду наголосив, що  планується застосовувати механізми підтримки до збалансування світових цін на блакитне паливо. Крім того, уряд планує запровадити обмеження націнки для низки соціальних та харчових продуктів, що також дозволить стримати зростання їх ціни. Наразі проводяться відповідні консультації з представниками бізнесу.