Головна Економіка і аграрна політика ВР прийняла закон, який виділяє бюджет на діяльність Мінагрополітики

ВР прийняла закон, який виділяє бюджет на діяльність Мінагрополітики

Верховна Рада України прийняла закон «Про внесення змін до додатків № 3 та № 4 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України». Про це повідомила прес-служба парламенту,  передає «ПроАгро Груп».

Зазначається, що законом внесено зміни до додатків №3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2021 рік» та №4 «Повернення кредитів до Державного бюджету України та розподіл надання кредитів з Державного бюджету України в 2021 році», затверджених Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», відповідно до яких затверджено видатки Міністерства аграрної політики та продовольства України шляхом перерозподілу видатків, які затверджено Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України.

Як повідомлялося, 30 березня п. р. ВР прийняла у першому читанні законопроект, згідно якого на діяльність Мінагрополітики пропонується виділити понад 6,87 млрд. гривень, з яких на апарат міністерства — 4,93 млрд., Держрибагентство — 422,3 млн., Держгеокадастр — 1,52 млрд.