Головна Новини Світові ринки Компанія Väderstad будує новий завод у США

Компанія Väderstad будує новий завод у США

Väderstad, одна з провідних світових компаній у галузі виробництва техніки для обробітку ґрунту та сівби, розпочала будівництво нового сучасного багатофункціонального заводу в Північній Дакоті, який буде введено в експлуатацію у 2023 році.

Раніше, у травні 2021 року компанія Väderstad AB придбала компанію AGCO-AMITY JV LLC (AAJV), утворивши Vaderstad Inc., що увійшла до складу глобальної групи компаній Väderstad. Компанія Vaderstad Inc., яка базується в місті Вапітон, Північна Дакота, розпочала повну інтеграцію техніки Wil-Rich, Wishek і Concord в існуючу лінійку продукції Väderstad для обробітку ґрунту та сівби.

Інтеграція репутації брендів Wil-Rich, Wishek та Concord в групу Väderstad дозволяє компанії продовжити розширення, отримуючи доступ до торгових точок у Сполучених Штатах та можливість приєднатися до виробничої промисловості в США. При цьому компанія успадковує знання та відданість 120 співробітників, 31 125 кв. метрів виробничого приміщення, склад запчастин, а також науково-дослідний центр у Вапітоні, Північна Дакота.

Новий завод площею 4 000 кв. метрів буде розташований поруч із існуючим виробничим приміщенням та складом запчастин у Вапітоні. Він включатиме в себе офісні приміщення для 80 співробітників із повним набором послуг: дві спеціальні навчальні аудиторії, медіа-театр та виставковий зал площею 1 000 кв. метрів для проведення навчання дилерів і cпеціалістів, зустрічі клієнтів та проведення публічних заходів.

«Ми раді поділитися цією захоплюючою новиною з нашими співробітниками, дилерами, клієнтами та спільнотами Вапітону й сусіднього Брекенріджу. З початком розширення своєї присутності на ринку США ми продовжуємо забезпечувати цінність нашого бренду для наших дилерів і наших фермерів. У Vaderstad ми твердо віримо в необхідність інвестувати в наших людей та місцеві громади. Цей новий завод створить робоче середовище світового класу для наших нинішніх та майбутніх співробітників», – зазначив керуючий директор Vaderstad Inc. Джейсон Строббе.

Над проэктом будівництва заводу Vaderstad працюватиме разом з місцевими компаніями Foss Architecture and Interiors та Comstock Construction, які розташовані в Північній Дакоті та Міннесоті.