Головна Війна проти України «Аскет Шиппінг» переносить виробничі потужності на Захід України

«Аскет Шиппінг» переносить виробничі потужності на Захід України

Завантаження судна на терміналі «Аскет Шиппінг» у Херсонському порту

«Аскет Шиппінг» переміщує виробничі потужності на Захід України та планує організовувати експортну логістику зернових з України через порти Дунаю та країн ЄС. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії у Facebook.

«Ми прийняли рішення про релокацію бізнесу на Захід України і вже завершуємо процеси переміщення виробничої бази та працівників. Плануємо співпрацювати з елеваторами Західної України, Європи, та відправляти вантажі залізничним та автомобільним транспортом у порти країн Європи», – зазначила  власниця компанії Катерина Русіна.

Вона зазначила, що у теперішніх умовах, відновлення зернового експорту і створення нових логістичних потоків є питаннями економічної безпеки України.

«Ми над цим працюємо і робимо все належне, щоб налагодити нові шляхи експорту і довести, що Україна спроможна бути одним із провідних учасників світового аграрного ринку навіть під час війни», – додала Русіна.

«Аскет Шиппінг» – група компаній, великий портовий оператор на ринку експедирування зернових культур України. До війни мала філії у Бердянському, Маріупольському та Херсонському портах. Також філії компанії є у Миколаївському та Одеському портах.