Головна Економіка і аграрна політика Мінагро пропонують 10 інвестпроєктів на понад $1 млрд

Мінагро пропонують 10 інвестпроєктів на понад $1 млрд

Міністерство аграрної політики та продовольства України має запит на 10 інвестиційних проєктів у переробній галузі. Загальний обсяг інвестицій — понад $ 1 млрд. Такі цифри озвучив міністр Роман Лещенко, інформує «ПроАгро Груп» з посиланням на Agroportal. Він додав, що ці проєкти наразі перебувають на експертизі.

Відповідаючи на запитання щодо наявності державних програм та дотацій, якими можуть скористатися аграрії-переробники, міністр назвав постанову № 300, яка визначає Порядок надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів.

Згідно із документом аграрії отримують компенсацію відсоткової ставки за кредитами (короткостроковими, середньостроковими та довгостроковими) у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, зокрема, на будівництво об’єктів переробки сільськогосподарської продукції.

«Компанія матиме компенсацію щомісячно протягом бюджетного року — вартість кредиту для позичальників становить близько 5 %. Завдяки цій програмі підприємства агропромислового комплексу лише у цьому році залучили понад 37 млрд грн пільгових кредитів.  Вона надає  можливість також інвестувати в галузь», — пояснив Роман Лещенко.

Перегляди: 1